Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Boczne airbagi dla zewnętrznych miejsc tylnej kanapy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Boczne airbagi dla zewnętrznych miejsc tylnej kanapy

    Tak może być :P

  • #2
    Boczne airbagi dla zewnętrznych miejsc tylnej kanapy

    Zamierzam kupić OIII RS Kombi, która pomimo bogatego doposażenia nie posiada bocznych poduszek powietrznych dla zewnętrznych miejsc tylnej kanapy, co jest dla mnie istotne z punktu widzenia przewożenia dzieci. Wiem, że nie ma problemu z zakupem samych poduszek, ale pytanie czy w samochodzie, który nie miał ich fabrycznie da się je zainstalować a co ważniejsze czy w razie potrzeby zadziałają ?
    jeśli ktoś ma wiedzę w ww. temacie z góry dziękuję za info

    Komentarz


    • #3
      Dokładka powinna byc mozliwa, bo czujniki sa wspolne do przednich... Wymienic tez sie daje poduchy, wiec musi byc opcja ich dokupienia...

      Zostaje kwestia oplacalnosci takigo podejscia i kwestii tego czy ASO sie tego podejmie. Rozumiem ze mowisz o zakupie auta, ktore juz istnieje, a nie zamowieniu nowego do produkcji?

      Moja O3 RS

      Komentarz


      • #4
        Poduszka powietrzna to nie felgi które jak sie nie podobają to sobie wymieniamy. Same poduszki jesteś pewien że są ok ? potem mocowanie okablowanie i sterownik który wg mnie na bank będzie inny. Daj spokój bo coś nie zadziała jak powinno i dziecku głowę urwie
        O3
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...270360#1270360
        O2
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=38454

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez krzyzakp
          Rozumiem ze mowisz o zakupie auta, ktore juz istnieje, a nie zamowieniu nowego do produkcji?
          tak dokładnie. Przy zamówieniu do produkcji nie ma problemu - są w opcjach

          Zamieszczone przez nokius
          Poduszka powietrzna to nie felgi które jak sie nie podobają to sobie wymieniamy. Same poduszki jesteś pewien że są ok ?
          tu nie chodzi o wymianę-ich poprostu nie ma w tym egzemplarzu, nie zostały zamówione do tego samochodu

          Komentarz


          • #6
            Dla mnie bezpieczeństwo to podstawa - mam wszystkie poduszki, jakie mogłęm zamówić
            PS Też mam dzieci, więc tym bardziej na bezpieczeńśtwie nie warto oszczędzać.
            A co do montażu po zakupie - wątpię, aby ASO się za to brało... - a nawet jak już, to koszty będą znacznie wyższe z pewnością niż przy zakupie

            Komentarz


            • #7
              Mnie te tylne poduszki w oparciu fotela troszke martwia, od miesiaca woze fotelik w aucie i sie zastanawiam czy czasem nie zrobia wiecej krzywdy niz pozytku
              Black magic

              Komentarz


              • #8
                greg505,

                sądzisz, że byłoby to wdrożone "nbez zwracania uwagi" na dzieci?

                Komentarz


                • #9
                  Teoretycznie nie
                  Ale sa one bardzo blisko fotelika
                  Black magic

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X